Aktuality a oznamy » Samospráva » ŽELEZNIČNÉ PRIECESTIE (pri SPP) bude UZATVORENÉ (16. až 22.10.) « späť

ŽELEZNIČNÉ PRIECESTIE (pri SPP) bude UZATVORENÉ (16. až 22.10.)

dátum aktualizácie: 08.10.2024 | počet zobrazení: 3 512

na základe žiadosti spoločnosti
Železnice Slovenskej republiky (ŽSR)

vydáva povolenie
na zvláštne užívanie miestnej cesty
(v smere z miestnej cesty Laboreckej ulice na cestu II. triedy na Ševčenkovu ulicu v mieste železničného priecestia)

na vykonanie úplnej uzávierky miestnej cesty (v smere z miestnej cesty Laboreckej ulice na cestu II. triedy na Ševčenkovu ulicu s odklonom cestnej dopravy na obcházkové trasy)

Termín:
od 16. októbra 2024 (streda) od 7:30 hod. nepretržite do 22. októbra 2024 (utorok) do 17:00 hod.

Dôvod:
Rekonštrukcia (oprava) železničného priecestia na miestnej ceste Laboreckej ulice na súbežnej trati Humenné – Stakčín a Humenné – Medzilaborce

Popis obchádzky:
Základná obchádzková trasa po trase II/559 Ševčenkova ulica (okružná križovatka) – Námestie slobody (železničné priecestie) – Laborecká ulica / obojsmerne

Vysvetlivky:
Úplná uzávierka železničného priecestia z dôvodu jeho rekonštrukcie na miestnej ceste Laboreckej ulici (pri budove SPP) s obchádzkou cez železničné priecestie pri zastávke Humenné mesto.
Obchádzková trasa bude označená dočasným dopravným značením.
Prechádzanie chodcov cez priecestie bude zabezpečené provizórnym prechodom a zamestnanec ŽSR bude regulovať resp. usmerňovať chodcov k prechodu cez koľaje.

Ďakujeme za trpezlivosť a pochopenie!

Železničné priecestie (pri SPP, Laborecká - Ševčenkova)
« » Železničné priecestie (pri SPP, Laborecká - Ševčenkova)
Železničné priecestie (pri SPP, Laborecká - Ševčenkova) Železničné priecestie (pri SPP, Laborecká - Ševčenkova) Železničné priecestie (pri SPP, Laborecká - Ševčenkova) Železničné priecestie (pri SPP, Laborecká - Ševčenkova) Železničné priecestie (pri SPP, Laborecká - Ševčenkova) Železničné priecestie (pri SPP, Laborecká - Ševčenkova) Železničné priecestie (pri SPP, Laborecká - Ševčenkova) Železničné priecestie (pri SPP, Laborecká - Ševčenkova) Obchádzka (Laborecká - obojsmerne) Obchádzka (Laborecká - obojsmerne)

Počet návštev od 18.09.2011: 9680187